INFO

Velmi optimistický plán:
2023 - TDS (srpen)
2023 - Skotsko (září)
2023 - ??? neznámá akce na doprasení dovolené (říjen)
2024 - Bobovačka? (leden, únor)
2024 - Provance? (červen)
2024 - TDS (léto)Realizovatelné zájezdy:


Dejte nám bezvýznamný Lajk na fízbuku:Uplynulý motokárový šampionátek a vše o něm:

Jazykové mutace

Komerce

Klikni a já dostanu nevalnou výplatu

Spřátelené weby

Náš cestovatelský kodex

Zde sepíši naše zásady pro cestování. Ono to možná bude vypadat jako hanobení ostatních, ale jsem si jist, že smysluplné to bude.
Než budete číst dále, tak vám vysvětlím pojem, který budu často používat. “Frikulín” je zkratka pro “Free Cool In”. Ve většině případů se jedná cestovatelské blogery, istagramové modelky/modely či jiné mileniály (generace slabých narcistických aktivistů zmanipulovaných médii).

Zásada I. – O čase
Cestovatel frikulín: Je na cestě dva měsíce, protože buď práci nemá vůbec, nebo se živí nějakým příživnictvím “přes počítač”.
My: Většina z nás je zaměstnána v regulérních zaměstnáních s více či méně svobodným výběrem pětadvaceti dnů dovolené. Ti méně šťastní se musí dokonce spokojit jen s dvaceti dny, či nařízenou celozávodní dovolenou. Je proto třeba dbát na každý využitý den. Z toho důvodu je nereálné organizovat více než 5 akcí během jednoho roku. Každý den dovolené, kdy je člověk doma, je zahozený den.

Zásada II. – O penězích
Cestovatel frikulín: Jen zřídka uvádí kolik vlastně cestování stojí. Bývá živen narcizmem na inštagrámu nebo svými buržoazními rodiči.
My: Standardní rozpočet je zpravidla mnohem menší, než běžná dovolená od komerční CK. Kupříkladu akce Island z roku 2018 vyšla na 1/3 ceny katalogové.

Zásada III. – O nezneužívání domorodců