INFO

Velmi optimistický plán:
2023 - TDS (srpen)
2023 - Skotsko (září)
2023 - ??? neznámá akce na doprasení dovolené (říjen)
2024 - Bobovačka? (leden, únor)
2024 - Provance? (červen)
2024 - TDS (léto)Realizovatelné zájezdy:


Dejte nám bezvýznamný Lajk na fízbuku:Uplynulý motokárový šampionátek a vše o něm:

Jazykové mutace
Komerce
Klikni a já dostanu nevalnou výplatu
Spřátelené weby

Irsko teď, Island jsme opět propásli. Aktualizace III!

Nejvyšší čas se začít věnovat tématům letenek do destinací o kterých se už dlouho jen mluví.


Irsko je již pevně naplánováno na termín st 5.- út 11.10.  Podrobností už moc nebude páč je odjezd za dva týdny přesně. Zatím platí následující:

Letí se z Prahy ve středu v 18:40 – návrat je v úterý v 18:00 (odlet z Dublinu v 14:30)
Ubytování se vyřeší způsobem 1. noc v Dublinu, dvě noci v tomto domku tady, dvě noci v něčem podobném kousek za Galway a jedna poslední opět v Dublinu (hostel Times College Street).
Konečně jsme vyřešili zapůjčení auta – bude to trochu dražší, ale budem jezdit s maximálním klidem. Těšte se na Mondeo.
Cíle jsou následující: Dublin, Tullamore, Cashel, Cliffs of Moher, Connemara, Galway, plavba na Skelings (30E). Minimálně jeden pěší výlet.
Joea (kva) prosím o nevratnou zálohu 8000kč, která pokryje mezi 90% a 100% nákladů. Jen doplním že z rozpočtu 40 000kč, který jste mi odevzdali zbývá vyčerpat cca 500kč. Z toho plyne, že se bude doplácet odhadem 400kč na hlavu. Kdo bude chtít pojistku tak cca 200kč a za parkování na letišti a odvoz to budou také nějaké čtyři stovky. Tyhle věci ale zatáhnu ze svého a vše se dořeší až po návratu.
Zavazadla má každej možnost vzít dvě: 15kg sportovní taška či krosna + větší batoh do 10kg do letadla – pravidla co můžete vzít asi všichni znáte.
Doporučené kapesné je 100 Euro.

Baaah


Letenky na Island se objevili před cca třemi dny z Drážďan za 3200kč – v tuhle chvíli jsou již komplet pryč. Proto prosím o přihlášení ty, kterým bych mohl koupit letenku bez varování na červen-červenec 2017. Nemá smysl tu vyvěšovat podrobnosti, protože prostě nikdy nebude čas zareagovat a zároveň se domluvit. Snad jen celkovou cenu bych zmínil a to na krátké kolečko za 8000kč na 4 dny se vším všudy, nebo dlouhé kolečko na 10 dní za cca 16000kč. Sdělte mi pls o kterou variantu stojíte.

Nějaký Islandský foss…

 

1 komentář u Irsko teď, Island jsme opět propásli. Aktualizace III!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *